KONST / Litografier / Färglitografi 13857381
nr 1385 7381
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 156/280. Motivet: 26x43cm, yttermått inklusive ram: 43x54cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:53:56
22/3 18:47:15
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz